Ponuka pre Vás.

         Potrebujete vyriešiť Váš problém s uskladňovaním tovaru v chladiacich alebo mraziacich boxoch?     

         Radi Vám spracujeme ponuku k Vašej dlhoročnej spokojnosti. Že dodávame kvalitné boxy ako aj iné výrobky tak je to vidieť z naších referencií.

 

Panelové boxy:

 

         Chcete postaviť chladiaci alebo mraziaci box až o šírke do 6000 mm a nechcete alebo nemôžete strop boxu upevňovať o stropnú konštrukciu?

         Ponúkame pre Vás naše boxy u ktorých nie je potrebné do šírky 6000 mm upevňovať stropné panely o stropnú konštrukciu a ani do výšky cca 6000 mm stenové panely upevňovať o žiadnu konštrukciu. A dĺžka boxu môže byť ľubovoľná podľa Vašej potreby.

         Pritom na stropných paneloch môžu byť upevnené svietidlá ako aj výparník do 4 m.

 

         Kto Vám ponúka takéto riešenie bez použitia konštrukcie ako Vám ponúkame my?

         A prečo Vám môžeme ponúknuť takéto riešenie? Je tu jednoduché vysvetlenie.

         Nami dodávané boxy sa skladajú zo stenových a stropných panelov, ktoré sú z hladkého pozinkovaného plechu o hr. 0,6 mm eloxovaného bielou farbou ( na požiadanie dodávame panely aj z hliníkového plechu alebo z nerezového plechu), ktoré sú vyplnené PUR penou pre chladiarne o hr. 75 mm a mraziarne o hr. 125 mm, z rohových stĺpikov a kompletného montážneho materiálu.

         PUR panely ako aj rohové spojovacie stĺpiky sú v prevedení pero – drážka, a všetky panely t.j. stenové, stropné a podlahové majú zapenené vo vnútri špeciálne zámky. Panely a stĺpiky sa spolu vzájomne po vytmelení spojov uzamknú a tak vznikne box so stropom aj do 6000 mm samonosným.

 

         Aká je ďalšia výhoda naších boxov, ktorú Vám ponúkame?

 

         Nakoľko sa spoje nenitujú ( mimo vstavaných priečok v boxoch a pripájaní chladiacich boxov k mraziacim boxom ) je box 100%-ne parotesný a vytvorí sa max. tepelne izolačný priestor.

         Naše prevedenie boxov z panelov so zámkami tiež umožňuje aj ich niekoľko násobné rozobratie boxu, a jeho premiestnenie.

         Ak by ste potrebovali priestory kde bude vyššia vlhkosť tak Vám dodáme panely s hliníkovým plechom. Pri týchto paneloch pri vyššej vlhkosti nestekajú po stenách hnedé hrdzavé fľaky ako v boxoch zo zinkovaného plechu.

 

        Podlahové PUR panely sú spevnené a s protišmykovým plechom na povrchu panelu ( podlahové panely  kde je na povrchu len preglejka  sa po čase poškodia a sú vhodné len do malých boxov ) o hr. 75 mm resp. 125 mm ktoré majú nosnosť 3000 až 4000 kg/m2 a 200 až 300 kg/na jedno pogumované koliesko.

        Pod panelovú podlahu mraziacich boxov dodávame špeciálnu podložku – platon proti premŕzaniu betónovej podlahy.

         V prípade, ak sú pod chladiacimi boxmi nejaké priestory tak doporučujeme aby aj chladiace boxy mali tiež panelovú podlahu.

         K  mraziacim boxom dodávame vyhrievané vyrovnávacie pretlakové klapky a to v takom počte aby neprišlo k deštrukcii panelového boxu.

 

         Panelové boxy bez panelovej podlahy majú rovnaké prevedenie ako boxy s podlahou, len namiesto panelovej podlahy sú dodávané „U“ profily do ktorých sa osadzujú stenové panely na betónovú podlahu.

         V prípade dodávky mraziacich panelových boxov bez panelovej podlahy je potrebné podlahu stavebne dokonale zabezpečiť proti premŕzaniu.

        

         Boxy so stavebných panelov: - v prípade požiadavky dodávame aj boxy z týchto panelov, ktoré sú lacnejšie ako boxy z panelov so zámkami.

         Boxy, ktoré sú postavené so stavebných panelov u ktorých sú panely vzájomne spájane nitmi a všetky rohové spoje sú spájané „L“ profilmi, ktoré sa nitujú z vnútornej ako aj vonkajšej strany ( pri boxe ktorý je pri murovanej stene je problém zanitovať „L“ profil na stenové panely pre nedostatok priestoru ) a pri nerovnosti podlahy sa nedajú panely spájať rovnomerne pri stenových paneloch a hlavne pri spojoch medzi stenovými a stropnými panelmi.

         Takto vzniknuté medzery sa musia vyplňovať PUR penou pričom ale nie je zaručená tesnosť u týchto spojov ako pri boxoch s panelov so stĺpikmi, ktoré sa vzájomne uzamykajú nakoľko pri zmenách teploty panely pracujú.

 

Dvere pre chladiarne a mraziarne:

 

         Chcete dvere kvalitné a tiež také, ktoré sa dajú opraviť aj po niekoľkých rokoch?

         Ponúkame Vám na riešenie Vaších problémov dvere:

             - otočné                 do panelovej alebo murovanej steny

             - posuvné               do panelovej alebo murovanej steny

             - strojne posuvné   do panelovej alebo murovanej steny

 

        Dvere podľa požiadavky dodávame otočné alebo posuvné, ktoré majú bezpečnostné otváranie z vnútra boxu, ktoré sa aj pri ich zamknutí z vonkajšej strany dajú z vnútra otvoriť ( toto vyžadujú bezpečnostné predpisy ). Pre mraziace boxy majú dvere rám ako aj prah vyhrievaný.

         Nami dodávané dvere v bielom alebo nerezovom prevedení pre chladiarne o hr. 80 mm pre mraziarne o hr. 120 mm sú stále požadované zákazníkmi, ktorí pri dostavbách objektov si ich už roky objednávajú a dávajú im prednosť pre ich kvalitu pred lacnejšími dverami, ktoré nedosahujú technickú úroveň nami dodávaných dverí.

        V prípade poškodenia dverí alebo ich zárubní vymeníme len  poškodenú časť a v prípade poškodenia gumového tesnenia toto tesnenie vymeníme.

        Máme požiadavky aby lacnejšie dvere dodané od iných dodávateľov ( či už do murovaných boxov alebo do panelových boxov ) boli vymenené našími dverami  a to zase len pre ich kvalitu a aj z dôvodu, že niektorí dodávatelia dverí ( ktorí ich odoberajú od rôznych výrobcov ) nie sú ich už po čase schopní opraviť a ani dodať náhradné diely pri ich poškodení a tak tieto dvere sa stávajú nefunkčnými.

        My opravujeme k spokojnosti zákazníkov nami dodané dvere, ktoré sme dodali aj pred 15 rokmi.

O ďalších nami dodávaných výrobkoch sa môžete dočítať ďalej.